- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $172.654 | $172.65 |
| 200+ | $68.891 | $13,778.20 |
| 500+ | $66.589 | $33,294.50 |
| 1000+ | $65.451 | $65,451.00 |
MRF6S27085HR5 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Freescale Semiconductor - MRF6S27085HR5, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Freescale Semiconductor - MRF6S27085HR5
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Putanga - Whakamātau | 28 V |
| Putanga - Kua tohua | 68 V |
| Hangarau | LDMOS |
| Pūrere Pūrere Whakarato | NI-780H-2L |
| Raupapa | - |
| Mana - Whakaputa | 20W |
| Paa / Case | SOT-957A |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Whakaahua Ata | - |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Hua | 15.5dB |
| Rautanga | 2.66GHz |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Tono - Whakamātau | 900 mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Freescale Semiconductor MRF6S27085HR5.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MRF6S27085HR5 | MRF6S27085HSR5 | MRF6S27085HSR5 | MRF6S27085HR3 |
| Kaihanga | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | Freescale Semiconductor |
| Hua | - | - | - | - |
| Mana - Whakaputa | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Whakaahua Ata | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Rautanga | - | - | - | - |
| Tono - Whakamātau | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Putanga - Whakamātau | - | - | - | - |
MRF6S27085HFSLKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.