- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfKMC8113TMP3600V Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau NXP USA Inc. - KMC8113TMP3600V, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki NXP USA Inc. - KMC8113TMP3600V
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | NXP Semiconductors |
| Ngaohihi - I / O | 3.30V |
| Ngaohihi - Core | 1.10V |
| Momo | SC140 Core |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 431-FCPBGA (20x20) |
| Raupapa | StarCore |
| Paa / Case | 431-BFBGA, FCBGA |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| A-Chip RAM | 1.436MB |
| Haumahara Korerokore | External |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | Ethernet, I²C, TDM, UART |
| Tau Whakatau | 300MHz |
| Tau hua hua | KMC81 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki NXP USA Inc. KMC8113TMP3600V.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | KMC8113TMP4800V | KMC8113TVT3600V | KMC8112TMP2400V | KMC8113TVT4800V |
| Kaihanga | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo | - | - | - | - |
| Atanga | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a KMC8113TMP3600V PDF Datasheets me NXP USA Inc. tuhinga mo KMC8113TMP3600V - NXP USA Inc..
KMC811E2CP2MotorolaMICROCONTROLLER, HCMOSKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.