- Bran***Lewis
- 2026/05/11
MM3Z8V2C Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Fairchild Semiconductor - MM3Z8V2C, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Fairchild Semiconductor - MM3Z8V2C
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Fairchild (onsemi) |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 8.2 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1 V @ 10 mA |
| Te manawanui | ±5% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-323F |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 200 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SC-90, SOD-323F |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 14 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 630 nA @ 5 V |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Fairchild Semiconductor MM3Z8V2C.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MM3Z8V2C | MM3Z8V2ST1 | MM3Z8V2ST3G | MM3Z8V2B |
| Kaihanga | onsemi | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
MM3Z8V2CWFLITEON
MM3Z8V2 OHCJKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.