- Bran***Lewis
- 2026/05/11
FDB6021P Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Fairchild Semiconductor - FDB6021P, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Fairchild Semiconductor - FDB6021P
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Fairchild (onsemi) |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±8V |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | D2PAK (TO-263) |
| Raupapa | PowerTrench® |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 30mOhm @ 14A, 4.5V |
| Whakaaetanga Mana (Max) | 37W (Tc) |
| Paa / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 1890 pF @ 10 V |
| Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs | 28 nC @ 4.5 V |
| Momo FET | P-Channel |
| FET Pānga | - |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | 1.8V, 4.5V |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 20 V |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 28A (Ta) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Fairchild Semiconductor FDB6021P.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | FDB6021P | FDB6035AL | FDB5680 | FDB6030L |
| Kaihanga | onsemi | Fairchild Semiconductor | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mana (Max) | - | - | - | - |
| Momo FET | - | - | - | - |
| Vgs (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| FET Pānga | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.