- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Ngā Rauemi
CJ Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $687.76 | $687.76 |
110CJ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Bussmann (Eaton) - 110CJ, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Bussmann (Eaton) - 110CJ
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Eaton |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 250V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 600V |
| Rahi / Rahi | 1.614" Dia x 2.992" L (41.00mm x 76.00mm) |
| Raupapa | HRCI-J |
| Wā Whakautu | Fast |
| Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Tae Mahi | - |
| Momo Tae | Bolt Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 10 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Momo Momo | Cartridge |
| Ngā āhuatanga | - |
| Whakatauranga onamata | 110A |
| Katoa | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 200kA |
| Whakaaetanga | CSA |
| Nga tono | Electrical, Industrial |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Bussmann (Eaton) 110CJ.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 110CJ | 110EET | 110C2-315AR2 | 110AYC10B |
| Kaihanga | Bussmann (Eaton) | Eaton - Bussmann Electrical Division | RF Solutions | TE Connectivity Corcom Filters |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 200kA | 200kA | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | 50m Range | - |
| Whakaaetanga | CSA | - | - | - |
| Rahi / Rahi | 1.614" Dia x 2.992" L (41.00mm x 76.00mm) | 1.811" L x 1.457" W x 0.748" H (46.00mm x 37.00mm x 19.00mm) | - | - |
| Katoa | - | - | - | - |
| Momo Momo | Cartridge | Cartridge | - | - |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | - | - | - |
| Packaging | Bulk | - | - | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 10 Weeks | - | - | - |
| Momo Tae | Bolt Mount | Bolt Mount | - | Chassis Mount |
| Raupapa | HRCI-J | EET | AM110 | AYC |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 600V | 690 V | - | - |
| Tae Mahi | - | - | - | -10°C ~ 40°C |
| Wā Whakautu | Fast | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 250V | 500 V | - | - |
| Paa / Case | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) | - | - |
| Nga tono | Electrical, Industrial | Electrical, Industrial | General Purpose | General Purpose |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | - | - | - |
| Whakatauranga onamata | 110A | - | - | - |
Tangohia a 110CJ PDF Datasheets me Bussmann (Eaton) tuhinga mo 110CJ - Bussmann (Eaton).
110A108BWinchester InterconnectCONN N PLUG STR SOLDER
110G16Anderson Power Products, Inc.POWERPOLE15/30-RETAINING PIN-1 H
1109S-2Switch Components
110G18Anderson Power Products, Inc.PP75-180-RETAINING PIN
11099AESD
110G17Anderson Power Products, Inc.POWERPOLE15/30-RETAINING PIN-2+Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.