- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
127-(F)-P10, T12-H Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $36.922 | $36.92 |
127-F11-P10-H-KF-2A Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau E-T-A - 127-F11-P10-H-KF-2A, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki E-T-A - 127-F11-P10-H-KF-2A
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | E-T-A |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 50 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250 V |
| Raupapa | 127 |
| Pūhera | Bulk |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Whakaahuatanga | None |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2A |
| Puku Momo | Thermal |
| Tari Whakaaetanga | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Momo Kaihoko | Push to Reset |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki E-T-A 127-F11-P10-H-KF-2A.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 127-F11-P10-H-KF-6A | 127-F11-P10-H-KF-10A | 127-F-P10-H-KF-1A | 127-F-P10-H-KF-4A |
| Kaihanga | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakaahuatanga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Puku Momo | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a 127-F11-P10-H-KF-2A PDF Datasheets me E-T-A tuhinga mo 127-F11-P10-H-KF-2A - E-T-A.
127-93-764-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-P10-H-KF-050022-25AE-T-ACIR BRKR THRM 25A 250VAC 50VDC
127-93-668-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-F11-P10-H-KF-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-15AE-T-ACIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-1AE-T-ACIR BRKR THRM 1A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-12AE-T-ACIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
127-93-668-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-F11-P10-H-KF-6AE-T-ACIR BRKR THRM 6A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-2.5AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-93-664-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-F-P10-H-KF-4AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-F-P10-H-KF-1AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-P10-H-KF-0.6AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-93-764-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-664-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-P10-H-KF-050022-20AE-T-ACIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDCKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.