- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MM5Zxx Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 50+ | $0.011 | $0.55 |
| 500+ | $0.009 | $4.50 |
| 3000+ | $0.007 | $21.00 |
| 6000+ | $0.006 | $36.00 |
| 24000+ | $0.006 | $144.00 |
| 51000+ | $0.005 | $255.00 |
MM5Z3V9 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diotec Semiconductor - MM5Z3V9, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diotec Semiconductor - MM5Z3V9
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diotec Semiconductor |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 3.9 V |
| Te manawanui | ±5% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-523 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 200 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SC-79, SOD-523 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 85 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 3 µA @ 1 V |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | Vendor Undefined |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diotec Semiconductor MM5Z3V9.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MM5Z3V9 | MM5Z3V9T5GF | MM5Z3V9B | MM5Z3V9ST1 |
| Kaihanga | onsemi | Nexperia USA Inc. | Diotec Semiconductor | onsemi |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Tangohia a MM5Z3V9 PDF Datasheets me Diotec Semiconductor tuhinga mo MM5Z3V9 - Diotec Semiconductor.
MM5Z3V9BDiotec SemiconductorDIODE ZENER 3.9V 200MW SOD523
MM5Z43Diotec SemiconductorZENER, SOD-523, 43V, 0.3W, 5%
MM5Z43BRectron USADIODE ZENER 43V 500MW SOD-523
MM5Z3V6BDiotec SemiconductorDIODE ZENER 3.6V 200MW SOD523Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.