- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
ZXTN25100DG.pdfNga korero taiao
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Mult Dev A/T Site 31/Mar/2021.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.441 | $0.44 |
| 10+ | $0.359 | $3.59 |
| 30+ | $0.319 | $9.57 |
| 100+ | $0.278 | $27.80 |
| 500+ | $0.254 | $127.00 |
| 1000+ | $0.242 | $242.00 |
ZXTN25100DGTA Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diodes Incorporated - ZXTN25100DGTA, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diodes Incorporated - ZXTN25100DGTA
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 100 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 600mA, 3A |
| Momo Pukapuka | NPN |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-223-3 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 3 W |
| Paa / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 175MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 10mA, 2V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 50nA (ICBO) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 3 A |
| Tau hua hua | ZXTN25100 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diodes Incorporated ZXTN25100DGTA.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ZXTN25100DGQTA | ZXTN25100DFHTA | ZXTN25100DFHTA-50 | ZXTN25100DZTA-50 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
Tangohia a ZXTN25100DGTA PDF Datasheets me Diodes Incorporated tuhinga mo ZXTN25100DGTA - Diodes Incorporated.
ZXTN3035CLP-7BDiodes Incorporated
ZXTN26070CV-7Diodes IncorporatedTRANS NPN 70V 2A SOT666
ZXTN25100DZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 100V 2.5A SOT89-3
ZXTN25060BZQTADiodes IncorporatedTRANS NPN 60V 5A SOT89-3
ZXTN25060BZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 60V 5A SOT89-3
ZXTN3035CLP-7B-55Diodes Incorporated
ZXTN25100DGQTADiodes IncorporatedTRANS NPN 100V 3A SOT223-3
ZXTN26020DMFTADiodes IncorporatedTRANS NPN 20V 1.5A 3DFN
ZXTN4000ZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 60V 1A SOT89-3
ZXTN25060BFHDiodes Incorporated
ZXTN4002ZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 100V 1A SOT89-3
ZXTN25060BZDiodes Incorporated
ZXTN25100DZTA-50Diodes IncorporatedPwr Low Sat Transistor SOT89 T&R
ZXTN4004ZETEXKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.