- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
ZR431LF02TC.pdfNga korero taiao
Cylindrical Battery Holders.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.267 | $0.27 |
| 10+ | $0.225 | $2.25 |
| 30+ | $0.207 | $6.21 |
| 100+ | $0.184 | $18.40 |
| 500+ | $0.174 | $87.00 |
| 1000+ | $0.168 | $168.00 |
ZR431LF01TA Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diodes Incorporated - ZR431LF01TA, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diodes Incorporated - ZR431LF01TA
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.24V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 10 V |
| Momotuhi - Whakauru | - |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | 50ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-3 |
| Raupapa | - |
| Momo Pukapuka | Shunt |
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Adjustable |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 10Hz ki te 10kHz | - |
| Noise - 0.1Hz ki te 10Hz | - |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Te tuku | - |
| Nama - Whakaputa | 25 mA |
| I teie nei - Cathode | 100 µA |
| Tau hua hua | ZR431 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diodes Incorporated ZR431LF01TA.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ZR431LF01TC | ZR431LF02TA | ZR431LC01STZ | ZR431LC01STOB |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Pukapuka | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| I teie nei - Cathode | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakauru | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Noise - 10Hz ki te 10kHz | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Noise - 0.1Hz ki te 10Hz | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a ZR431LF01TA PDF Datasheets me Diodes Incorporated tuhinga mo ZR431LF01TA - Diodes Incorporated.
ZR431LDiodes Incorporated
ZR431LC01Diodes IncorporatedIC VREF SHUNT ADJ TO92-3
ZR431TAZETEX
ZR431LC02ZETEX
ZR431LF02TA(43L)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.