- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Ngā Rauemi
MBRB1530CT-1545CT.pdfMBRB1535CT-T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diodes Incorporated - MBRB1535CT-T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) | Schottky |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 1 Pair Common Cathode |
| Tuhinga o mua - Breakdown | TO-263AB (D²PAK) |
| Tere | 15A |
| Raupapa | - |
| RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Ko te poari | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Ētahi Ingoa | MBRB1535CTT |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | 30ns |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Waehanga Kaihanga | MBRB1535CT-T |
| Whakaahua nui | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Te Whirihoranga Diode | 100µA @ 35V |
| Whakaahuatanga | DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 700mV @ 7.5A |
| I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) | 35V |
| Capacitance @ Vr, F | -65°C ~ 150°C |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | Arataki i te kore utu / RoHS Compliant |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diodes Incorporated MBRB1535CT-T.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MBRB1535CT-TP | MBRB1535CT-E3/45 | MBRB1530CT-TP | MBRB1535CT-E3/81 |
| Kaihanga | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Micro Commercial Co | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Te Whirihoranga Diode | - | - | - | - |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) | - | - | - | - |
| Waehanga Kaihanga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | - | - | - | - |
| RoHS Tūnga | - | - | - | - |
| Whakaahua nui | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Whakaahuatanga | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua - Breakdown | - | - | - | - |
| Ētahi Ingoa | - | - | - | - |
| I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) | - | - | - | - |
| Ko te poari | - | - | - | - |
Tangohia a MBRB1535CT-T PDF Datasheets me Diodes Incorporated tuhinga mo MBRB1535CT-T - Diodes Incorporated.
MBRB1535CT-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1530CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CT/81Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535-TPMicro Commercial CoInterface
MBRB1535CTHE3Electro-Films (EFI) / Vishay
MBRB1535CT-BP-MSMicro Commercial Components (MCC)
MBRB1535CTPBFIR/VISHAY
MBRB1535CT MOSIR/VISHAYKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.