- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Mult Dev EOL 17/Feb/2022.pdfHoahoa PCN / Tohu
Bond Wire 11/Nov/2011.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Mult Dev Assembly Chgs 29/May/2020.pdfPcntahi atu
Subs 2-17-2023.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 5+ | $0.155 | $0.78 |
| 50+ | $0.126 | $6.30 |
| 150+ | $0.114 | $17.10 |
| 500+ | $0.098 | $49.00 |
| 3000+ | $0.092 | $276.00 |
| 6000+ | $0.088 | $528.00 |
DMN5L06TK-7 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diodes Incorporated - DMN5L06TK-7, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diodes Incorporated - DMN5L06TK-7
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.2V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-523 |
| Raupapa | - |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 2Ohm @ 50mA, 5V |
| Whakaaetanga Mana (Max) | 150mW (Ta) |
| Paa / Case | SOT-523 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 50 pF @ 25 V |
| Momo FET | N-Channel |
| FET Pānga | - |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | 1.8V, 5V |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 50 V |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 280mA (Ta) |
| Tau hua hua | DMN5L06 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diodes Incorporated DMN5L06TK-7.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | DMN5L06TK-7 | DMN5L06K-7 | DMN5L06KQ-7 | DMN5L06T-7 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |
| Vgs (Max) | ±20V | ±20V | ±20V | ±20V |
| Tau hua hua | DMN5L06 | DMN5L06 | DMN5L06 | DMN5L06 |
| Raupapa | - | - | Automotive, AEC-Q101 | - |
| Whakaaetanga Mana (Max) | 150mW (Ta) | 350mW (Ta) | 350mW | 150mW (Ta) |
| Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) | 1.8V, 5V | 1.8V, 5V | 1.8V, 5V | 1.8V, 2.7V |
| Paa / Case | SOT-523 | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | SOT-523 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-523 | SOT-23-3 | SOT-23-3 | SOT-523 |
| Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds | 50 pF @ 25 V | 50 pF @ 25 V | 50 pF @ 25 V | 50 pF @ 25 V |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Momo FET | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel |
| Runa I (Max) @ Id, Vgs | 2Ohm @ 50mA, 5V | 2Ohm @ 50mA, 5V | 2Ohm @ 50mA, 5V | 3Ohm @ 200mA, 2.7V |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C | 280mA (Ta) | 300mA (Ta) | 300mA (Ta) | 280mA (Ta) |
| Hangarau | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.2V @ 250µA | 1V @ 250µA | 1V @ 250µA | 1.2V @ 250µA |
| FET Pānga | - | - | - | - |
Tangohia a DMN5L06TK-7 PDF Datasheets me Diodes Incorporated tuhinga mo DMN5L06TK-7 - Diodes Incorporated.
DMN5L06VAK-7-55Diodes Incorporated
DMN5L06K-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06DWK-7-79Diodes IncorporatedDIODE
DMN5L06K-7-FDiodes Incorporated
DMN5L06VA-7-FDiodes Incorporated
DMN5L06TK-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06VAK-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06V-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06VAKDiodes Incorporated
DMN5L06TKVBSEMI
DMN5L06KVBSEMIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.