- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
DDTC114ELP.pdfNga korero taiao
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Mult Dev A/T Chg 5/Apr/2021.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 5+ | $0.05 | $0.25 |
| 50+ | $0.041 | $2.05 |
| 150+ | $0.037 | $5.55 |
| 500+ | $0.033 | $16.50 |
| 3000+ | $0.031 | $93.00 |
| 6000+ | $0.029 | $174.00 |
DDTC114ELP-7 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diodes Incorporated - DDTC114ELP-7, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diodes Incorporated - DDTC114ELP-7
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | 50 V |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 10mA, 70mA |
| Momo Pukapuka | NPN - Pre-Biased |
| Pūrere Pūrere Whakarato | X1-DFN1006-3 |
| Raupapa | - |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 10 kOhms |
| Resistor - Base (R1) | 10 kOhms |
| Mana - Max | 250 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 3-UFDFN |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tuhinga - Te whakawhiti | 250 MHz |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 50mA, 5V |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | 1µA |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | 100 mA |
| Tau hua hua | DDTC114 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diodes Incorporated DDTC114ELP-7.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | DDTC114EUA-7-F | DDTC114EE-7 | DDTC114ECA-7-F-50 | DDTC114EUA-7 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Resistor - Emitter Base (R2) | - | - | - | - |
| Utu Utu (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Resistor - Base (R1) | - | - | - | - |
| Tuhinga - Te whakawhiti | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Pukapuka | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a DDTC114ELP-7 PDF Datasheets me Diodes Incorporated tuhinga mo DDTC114ELP-7 - Diodes Incorporated.
DDTC114ECADiodes Incorporated
DDTC114EU-7Diodes IncorporatedKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.