- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
BZX84C2V4 - BZX84C51.pdfNga korero taiao
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 10+ | $0.035 | $0.35 |
| 100+ | $0.029 | $2.90 |
| 300+ | $0.025 | $7.50 |
| 3000+ | $0.023 | $69.00 |
| 6000+ | $0.021 | $126.00 |
| 9000+ | $0.02 | $180.00 |
BZX84C12Q-7-F Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Diodes Incorporated |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 12 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 900 mV @ 10 mA |
| Te manawanui | ±5.42% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-23-3 |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101 |
| Mana - Max | 300 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 25 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100 nA @ 8 V |
| Tau hua hua | BZX84 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Diodes Incorporated BZX84C12Q-7-F.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BZX84C12T-7-F | BZX84C12Q-13-F | BZX84C12HE3-TP | BZX84C12VLFHT116 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Micro Commercial Co | Rohm Semiconductor |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a BZX84C12Q-7-F PDF Datasheets me Diodes Incorporated tuhinga mo BZX84C12Q-7-F - Diodes Incorporated.
BZX84C12HE3-TPMicro Commercial Co350MW ZENER SOT-23
BZX84C12VSTMicroelectronics
BZX84C12TYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single SOTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.