- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Mult Series Coating Cure Process 06/May/2021.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Wirewound Resistors Part Numbering Manual.pdfHoahoa PCN / Tohu
WSL WSK 28-Feb-2022.pdfWSL25129L000FEA Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Dale - WSL25129L000FEA, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Dale - WSL25129L000FEA
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Dale / Vishay |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±75ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 2512 |
| Rahi / Rahi | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Raupapa | WSL |
| Tuhinga | 9 mOhms |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Mana (Watts) | 1W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 170°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Ngā āhuatanga | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Element |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Dale WSL25129L000FEA.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | WSL25129L000FEA18 | WSL25129L000FEB | WSL25129L000FEK18 | WSL25129L000FEK |
| Kaihanga | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
Tangohia a WSL25129L000FEA PDF Datasheets me Vishay Dale tuhinga mo WSL25129L000FEA - Vishay Dale.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.