- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
CMF (Military RN/RL).pdfRaraunga
CMF (Military RN/RL).pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.381 | $0.38 |
RN50C1203FR36 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Dale - RN50C1203FR36, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Dale - RN50C1203FR36
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Dale / Vishay |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±50ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) |
| Raupapa | Military, MIL-R-10509/8, RN50 |
| Tuhinga | 120 kOhms |
| Mana (Watts) | 0.05W, 1/20W |
| Paa / Case | Axial |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Film |
| Tau hua hua | RN50 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Dale RN50C1203FR36.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | RN50C1203FRE6 | RN50C1210FR36 | RN50C1210FRE6 | RN50C1203FRSL |
| Kaihanga | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Tangohia a RN50C1203FR36 PDF Datasheets me Vishay Dale tuhinga mo RN50C1203FR36 - Vishay Dale.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.