- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.391 | $0.39 |
ERL0737R400FKEB500 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Dale - ERL0737R400FKEB500, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Dale - ERL0737R400FKEB500
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Dale / Vishay |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±100ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial |
| Rahi / Rahi | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| Raupapa | ERL |
| Tuhinga | 37.4 Ohms |
| Mana (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Moisture Resistant |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Film |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Dale ERL0737R400FKEB500.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ERL0737R400FKEK500 | ERL07374K00FKEB500 | ERL0737R400FKEA500 | ERL07374R00FKEB500 |
| Kaihanga | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
ERL0737K400FKEB500Vishay DaleRES 37.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737R400FKEK500Vishay DaleRES 37.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737R400FKEA500Vishay DaleRES 37.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383K00FKEK500Vishay DaleRES 383K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374R00FKEK500Vishay DaleRES 374 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737K400FKEA500Vishay DaleRES 37.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383K00FKEA500Vishay DaleRES 383K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383R00FKEB500Vishay DaleRES 383 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374R00FKEA500Vishay DaleRES 374 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374K00FKEB500Vishay DaleRES 374K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374K00FKEK500Vishay DaleRES 374K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0738K300FKEB500Vishay DaleRES 38.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0738K300FKEA500Vishay DaleRES 38.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374R00FKEB500Vishay DaleRES 374 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383R00FKEA500Vishay DaleRES 383 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383R00FKEK500Vishay DaleRES 383 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737K400FKEK500Vishay DaleRES 37.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383K00FKEB500Vishay DaleRES 383K OHM 1% 1/4W AXIALKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.