- Jess***Jones
- 2026/04/17
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $48.00 | $48.00 |
DT120S-180-U-MUSB Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau AUTEC POWER SYSTEMS - DT120S-180-U-MUSB, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki AUTEC POWER SYSTEMS - DT120S-180-U-MUSB
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Putanga - Whakaputa | 18V |
| Momotuhi - Whakauru | 100 ~ 240 VAC |
| Raupapa | DT120S (120W) |
| Mana (Watts) | 120 W |
| Pūhera | Case |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Hononga Whakaputa | USB Mini |
| Momo Input | IEC 320-C8 |
| Puka | Desktop |
| He pai | Level VI |
| Nama - Whakaputa (Max) | 6.7A |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki AUTEC POWER SYSTEMS DT120S-180-U-MUSB.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | DT120S-180-U-SUSB | DT120S-180-U-USB-M | DT120S-180-U-USBC | DT120S-180-U-USB |
| Kaihanga | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Putanga - Whakaputa | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| He pai | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakauru | - | - | - | - |
| Momo Input | - | - | - | Differential |
| Puka | - | - | - | - |
| Hononga Whakaputa | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nama - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.