- Yuki***aka88
- 2026/05/26
CY8C4124LQI7-443 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Cypress Semiconductor Corp - CY8C4124LQI7-443, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Cypress Semiconductor Corp - CY8C4124LQI7-443
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Cypress Semiconductor |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.71V ~ 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Tere | 24MHz |
| Rahi RAM | 4K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 16KB (16K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, CapSense, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paa / Case | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | - |
| Momo Tae | - |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | A/D 8x12b SAR; D/A 2xIDAC |
| Nui Rahi | 32-Bit Single-Core |
| Te tukatuka Core | ARM® Cortex®-M0 |
| Hononga | I²C, IrDA, LINbus, Microwire, SmartCard, SPI, SSP, UART/USART |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Cypress Semiconductor Corp CY8C4124LQI7-443.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CY8C4124LQI-S432 | CY8C4124LQQ-443 | CY8C4124LQI-S433T | CY8C4124LQI-S432T |
| Kaihanga | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Tere | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rahi RAM | - | - | - | - |
| Rahi Motu Ratonga | - | - | - | - |
| Nui Rahi | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te tukatuka Core | - | - | - | - |
| Tau o I / O | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
| Momo Momo Ratonga | - | - | - | - |
| Rae EEPROM | - | - | - | - |
| Nga Papahanga Reo | - | - | - | - |
| Oscillator Momo | - | - | - | - |
| Hononga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
CY8C4124LQS-S433Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-442Infineon TechnologiesIC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
CY8C4124LQS-S413Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124PVA-442TInfineon TechnologiesIC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
CY8C4124LQS-S433TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124LQS-S423TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124LQS-S423Infineon TechnologiesPSOC4 - GENERAL
CY8C4124LQS-S413TInfineon TechnologiesPSOC4 - GENERALKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.