- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
FL512S/FL01GS Wafer Fab 17/Mar/2021.pdfRaraunga
S25FL512S.pdfHTML Datasheet
S25FL512S.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $6.06 | $6.06 |
| 10+ | $5.314 | $53.14 |
| 25+ | $4.858 | $121.45 |
| 100+ | $4.476 | $447.60 |
S25FL512SAGMFIR10 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Infineon Technologies - S25FL512SAGMFIR10, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Infineon Technologies - S25FL512SAGMFIR10
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Infineon Technologies |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - |
| Tuhinga o mua | 2.7V ~ 3.6V |
| Hangarau | FLASH - NOR |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | FL-S |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Rangi | Non-Volatile |
| Rahi Mahara | 512Mbit |
| Whakamatanga mahara | 64M x 8 |
| Atanga Waehere | SPI - Quad I/O |
| Hōputu Pūmahara | FLASH |
| Whero Whero | 133 MHz |
| Tau hua hua | S25FL512 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Infineon Technologies S25FL512SAGMFIR10.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S25FL512SAGMFMR10 | S25FL512SAGMFMR10 | S25FL512SAGMFI010 | S25FL512SAGMFIR13 |
| Kaihanga | Nexperia USA Inc. | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Whero Whero | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hōputu Pūmahara | - | - | - | - |
| Whakamatanga mahara | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Atanga Waehere | - | - | - | - |
| Momo Rangi | - | - | - | - |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a S25FL512SAGMFIR10 PDF Datasheets me Infineon Technologies tuhinga mo S25FL512SAGMFIR10 - Infineon Technologies.
S25FL512SAGMFMR10Nexperia USA Inc.S25FL512S - 512-Mbit, 3.0V CMOSKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.