- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Qualification Test Site 13/Mar/2014.pdfCY7C1370D-167AXC Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Infineon Technologies - CY7C1370D-167AXC, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Infineon Technologies - CY7C1370D-167AXC
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Infineon Technologies |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - |
| Tuhinga o mua | 3.135V ~ 3.6V |
| Hangarau | SRAM - Synchronous, SDR |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 100-TQFP (14x20) |
| Raupapa | NoBL™ |
| Paa / Case | 100-LQFP |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Rangi | Volatile |
| Rahi Mahara | 18Mbit |
| Whakamatanga mahara | 512K x 36 |
| Atanga Waehere | Parallel |
| Hōputu Pūmahara | SRAM |
| Whero Whero | 167 MHz |
| Tau hua hua | CY7C1370 |
| Wā Uru | 3.4 ns |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Infineon Technologies CY7C1370D-167AXC.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CY7C1370D-167AXCT | CY7C1370D-167AXCB | CY7C1370D-167AXI | CY7C1370D-167AXIT |
| Kaihanga | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hōputu Pūmahara | - | - | - | - |
| Whakamatanga mahara | - | - | - | - |
| Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi | - | - | - | - |
| Whero Whero | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Atanga Waehere | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Wā Uru | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Rangi | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a CY7C1370D-167AXC PDF Datasheets me Infineon Technologies tuhinga mo CY7C1370D-167AXC - Infineon Technologies.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.