- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Curtis Industries REACH.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $2.592 | $2.59 |
T38052-03-0 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Curtis Industries - T38052-03-0, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Curtis Industries - T38052-03-0
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Curtis Industries |
| Waea Wire | 12-22 AWG |
| Te Whakatau Ngaohiko | 300V |
| Tohu Whakamutunga | Screws |
| Rauemi Tae Panuku | Brass |
| Kua mutu te Whakaaetanga Whakataunga | Nickel |
| Momo Poraka Terminal | Barrier Block |
| Raupapa | 38000 |
| Pana | 0.375' (9.53mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | 105°C |
| Te maha o nga Whakauru Wire | 3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Tuhinga o mua | 3 |
| Momo Tae | Chassis, Panel |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Rauemi - Whakangungu | Polypropylene (PP) |
| Ngā āhuatanga | Flange |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 20A |
| Tae | - |
| Te Whakamutunga | Quick Connect (0.250') |
| Tau hua hua | T38052 |
| Momo Pane | 2 Wall (Dual) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Curtis Industries T38052-03-0.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T38052-02-0 | T38052-07-0 | T38052-04-0 | T38052-01-0 |
| Kaihanga | Curtis Industries | Curtis Industries | Curtis Industries | Curtis Industries |
| Pana | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Tohu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Te maha o nga Whakauru Wire | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Pane | - | - | - | - |
| Rauemi Tae Panuku | - | - | - | - |
| Momo Poraka Terminal | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kua mutu te Whakaaetanga Whakataunga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Waea Wire | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Rauemi - Whakangungu | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Te Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
Tangohia a T38052-03-0 PDF Datasheets me Curtis Industries tuhinga mo T38052-03-0 - Curtis Industries.
T38052-06-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375"
T38051-21-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 21CIRC 0.375"
T38052-01-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT
T38052-10-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 10CIRC 0.375"
T38051-25-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 25CIRC 0.375"
T38051-22-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375"
T38052-07-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.375"
T38052-12-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375"
T38052-08-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375"
T38052-11-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 11CIRC 0.375"
T38051-24-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 24CIRC 0.375"
T38051-26-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 26CIRC 0.375"
T38051-23-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 23CIRC 0.375"
T38052-09-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375"
T38052-05-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375"
T38051-20-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375"
T38052-04-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375"
T38052-02-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375"Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.