- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
F18 Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $322.226 | $322.23 |
| 200+ | $128.571 | $25,714.20 |
| 400+ | $1.292 | $516.80 |
| 500+ | $124.274 | $62,137.00 |
| 800+ | $1.268 | $1,014.40 |
| 1000+ | $122.151 | $122,151.00 |
F1842HD1400 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Sensata-Crydom - F1842HD1400, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Sensata-Crydom - F1842HD1400
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Crydom / Sensata Technologies |
| Momotuhi - Tae Atu | 1.4 kV |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 3 V |
| Te hanganga | Series Connection - SCR/Diode |
| Raupapa | F18 |
| Paa / Case | Module |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Te maha o nga SCR, Diodes | 1 SCR, 1 Diode |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 1000A @ 60Hz |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 150 mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Sensata-Crydom F1842HD1400.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | F1842DH1400 | F1842HD400 | F1842HD1000 | F1842HD1600 |
| Kaihanga | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom | Sensata-Crydom |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te maha o nga SCR, Diodes | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | - | - | - | - |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Momotuhi - Tae Atu | - | - | - | - |
| Te hanganga | - | - | - | - |
Tangohia a F1842HD1400 PDF Datasheets me Sensata-Crydom tuhinga mo F1842HD1400 - Sensata-Crydom.
F1842DH1400Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 40A 530VAC
F1842DH1000Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 40A 380VAC
F1842D600Sensata-CrydomDIODE GEN PURP 600V 40A MODULE
F1842RD400Sensata-CrydomDIODE MODULE 400V 40A
F1842RD600Sensata-CrydomDIODE MODULE 600V 40A
F1842HD400Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 40A 120VAC
F1842DH1600Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 40A 600VAC
F1842DH600Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 40A 240VAC
F1842DH1200Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 40A 480VAC
F1842DH400Sensata-CrydomMODULE SCR/DIODE 40A 120VACKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.