- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MDA Series Datasheet*.pdfHoahoa PCN / Tohu
Mult Series Color 01/Sep/2021.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.416 | $5.42 |
TR-MDA-V-20-RJ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Eaton - Electronics Division - TR-MDA-V-20-RJ, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Eaton - Electronics Division - TR-MDA-V-20-RJ
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Coiltronics (Eaton) |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250 V |
| Rahi / Rahi | 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) |
| Raupapa | MDA |
| Wā Whakautu | Slow Blow |
| Paa / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Momo Tae | Through Hole |
| Te whakarewa I²t | 483.45 |
| Momo Momo | Cartridge, Ceramic |
| DC Resistance | 0.004065 Ohms |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 20 A |
| Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA AC, 10kA DC |
| Tari Whakaaetanga | CSA, UL |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8535.10.0040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Eaton - Electronics Division TR-MDA-V-20-RJ.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | TR-MDA-V-20-RJ | TR-PCB-4-R | TR-J104 | TR-FF-C50 |
| Kaihanga | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Panasonic Industrial Automation Sales | Terabee SAS |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125 V | 450 V | - | - |
| DC Resistance | 0.004065 Ohms | - | - | - |
| Momo Tae | Through Hole | Through Hole | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 20 A | 4 A | - | - |
| Te whakarewa I²t | 483.45 | - | - | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA AC, 10kA DC | 2.5kA | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bag |
| Raupapa | MDA | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) | 0.350" L x 0.184" W x 0.345" H (8.89mm x 4.67mm x 8.76mm) | - | - |
| Paa / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) | Radial, Box | - | - |
| Wā Whakautu | Slow Blow | Fast Blow | - | - |
| Tae Mahi | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | CSA, UL | CSA, UL | - | - |
| Momo Momo | Cartridge, Ceramic | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 250 V | - | - | - |
Tangohia a TR-MDA-V-20-RJ PDF Datasheets me Eaton - Electronics Division tuhinga mo TR-MDA-V-20-RJ - Eaton - Electronics Division.
TR-J104Panasonic Industrial Automation SalesJOINT LENGTH 25MM
TR-S321-HPanasonic Industrial Automation SalesPROBE SUPER-HARD NEEDLE TYPE
TR-S10-HPanasonic Industrial Automation SalesPROBE SUPER HARD TYPE
TR-G20X5Panasonic Industrial Automation SalesRUBBER BELLOW 5PCS PER SET
TR-S411-KPanasonic Industrial Automation SalesPROBE FLAT-SEATED TYPE
TR-G50X5Panasonic Industrial Automation SalesRUBBER BELLOW HG-S
TR-O-24V-100SPanasonic Electric WorksRELAY TIME DELAY 100SEC 1A 240V
TR-G10X5Panasonic Industrial Automation SalesRUBBER BELLOW
TR-S10-CX5Panasonic Industrial Automation SalesPROBE STANDARD TYPE 5PCS PER SET
TR-G11X5Panasonic Industrial Automation SalesRUBBER BELLOW
TR-S601Panasonic Industrial Automation SalesPROBE ROLLER TYPE
TR-J102Panasonic Industrial Automation SalesJOINT LENGTH 15MM
TR-G30X5Panasonic Industrial Automation SalesRUBBER BELLOW
TR-PCB-4-REaton - Electronics DivisionFUSE BRD MNT 4A 450VDC RADIALKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.