- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.544 | $0.54 |
| 200+ | $0.218 | $43.60 |
| 500+ | $0.21 | $105.00 |
| 1000+ | $0.206 | $206.00 |
EM503502 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Eaton - Electronics Division - EM503502, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Eaton - Electronics Division - EM503502
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Coiltronics (Eaton) |
| Wiremu Wireka Length | - |
| Waea Wire ranei Range - mm² | 0.25-1.5mm² |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 16-24 AWG |
| Pūhiko - UL | 300 V |
| Momo | Plug for Unshrouded Header |
| Tae - Ngaru | 0.34 Nm (3.0 Lb-In) |
| Kāhua Whakamutunga | Screw |
| Raupapa | Euro-Mag EM5035 |
| Rahi Mata | M2.6 |
| Tauranga Tau Taumata | 2 |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | 90° |
| Pana | 0.197" (5.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Tauranga | 2 |
| Tau o Taumata | 1 |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Teitei Whakanoho | 0.492" (12.50mm) |
| Tiaki Ingoa | - |
| Te Poari Whare | Thermoplastic |
| Mahinga Pane | - |
| Ngā āhuatanga | Interlocking (Side) |
| I teie nei - UL | 10 A |
| I teie nei - IEC | - |
| Whakaakona te roa o te Tail | - |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | Tin |
| Whakaaetanga Mea | Brass |
| Tae | Black |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Eaton - Electronics Division EM503502.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | EM503505 | EM503506 | EM503504 | EM503508 |
| Kaihanga | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tae | - | - | - | - |
| Te Poari Whare | - | - | - | - |
| Mahinga Pane | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau o Taumata | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| I teie nei - UL | - | - | - | - |
| Whakaakona te roa o te Tail | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | - | - | - | - |
| Tae - Ngaru | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Wiremu Wireka Length | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pūhiko - UL | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| I teie nei - IEC | - | - | - | - |
| Rahi Mata | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tauranga Tau Taumata | - | - | - | - |
| Waea Wire ranei Range - mm² | - | - | - | - |
EM502522Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 22 POLE
EM5030CSMC
EM503508Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 08 POLE
EM503509Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 09 POLE
EM502521Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 21 POLE
EM503510Eaton - Electronics DivisionTERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM
EM502519Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 19 POLE
EM503503Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 03 POLE
EM503506Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 06 POLE
EM503504Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 04 POLE
EM503505Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 05 POLE
EM503511Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 11 POLE
EM502515Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 15 POLE
EM503507Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5035 SERIES 07 POLE
EM502523Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 23 POLE
EM502517Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 17 POLE
EM502520Eaton - Electronics DivisionEUROMAG EM5025 SERIES 20 POLEKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.