- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfRaraunga
CS4961xx Family.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $39.69 | $39.69 |
| 200+ | $15.84 | $3,168.00 |
| 500+ | $15.31 | $7,655.00 |
| 1000+ | $15.05 | $15,050.00 |
CS496112-CQZR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Cirrus Logic Inc. - CS496112-CQZR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Cirrus Logic Inc. - CS496112-CQZR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Cirrus Logic |
| Ngaohihi - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Ngaohihi - Core | 1.80V |
| Momo | Ethernet |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 144-LQFP (20x20) |
| Raupapa | CobraNet® |
| Paa / Case | 144-LQFP |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| A-Chip RAM | External |
| Haumahara Korerokore | External |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Atanga | ASI, CobraNet, EBI/EMI, HMI, SSAI, UART/USART |
| Tau Whakatau | 24.576MHz |
| Tau hua hua | CS496112 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 2 (1 Year) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Cirrus Logic Inc. CS496112-CQZR.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CS496112-IQZR | CS496102-CQZR | CS496122-CQZR | CS496112-CQZ |
| Kaihanga | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. | Cirrus Logic Inc. |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Haumahara Korerokore | - | - | - | - |
| Ngaohihi - I / O | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau Whakatau | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Atanga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ngaohihi - Core | - | - | - | - |
| A-Chip RAM | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a CS496112-CQZR PDF Datasheets me Cirrus Logic Inc. tuhinga mo CS496112-CQZR - Cirrus Logic Inc..
CS4955-CQCIRRUS
CS4956-420
CS4967EF
CS4956EO
CS4956EO-420SEMICOA
CS4968ENKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.