- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $21.144 | $21.14 |
VDD1AT0B-A9CMV-100 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Carling Technologies - VDD1AT0B-A9CMV-100, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Carling Technologies - VDD1AT0B-A9CMV-100
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Carling Technologies |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 12 V |
| Kāhua Whakamutunga | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Whakawhiti Mahinga | On-On |
| Raupapa | Contura® V |
| Pihanga Whakapae Paepae | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Panel Mount, Snap-In |
| Te Mahi Momo | 150,000 Cycles |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tiaki Ingoa | IP66/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | 12 VDC |
| Momo Whakamarama, Tae | LED, Red |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Oranga Rawa | 100,000 Cycles |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 20A (DC) |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | Black |
| Takahanga | DPDT |
| Momo Kaihoko | Convex (Reverse V) - Illuminated |
| Te Waitohu Mahi | Master Light - High Beam, Vertical |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Carling Technologies VDD1AT0B-A9CMV-100.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | VDD1AT0C-A9C70-100 | VDD1AT0C-ARC70-100 | VDD1AT04-69ZY3-100 | VDD1AN0C-AEC70-100 |
| Kaihanga | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Whakawhiti Mahinga | - | - | - | - |
| Pihanga Whakapae Paepae | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te Mahi Momo | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | - | - | - |
| Te Waitohu Mahi | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Te Oranga Rawa | - | - | - | - |
VDD1AT0C-A4B00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1B604-19ZY3-300Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-AEC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT01-1RZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-A9C70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-GDC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0B-ARB00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-G8C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0B-C6C00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT04-69ZY3-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-ARC70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-ARS00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT02-3RZ00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AT0C-A4R00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0B-AEC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1AN0C-AEC70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VDD1B604-6SZ70-100Carling TechnologiesSWITCH ROCKERKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.