- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $153.31 | $153.31 |
DA2-B0-46-450-121-C Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Carling Technologies |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 80 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 277 V |
| Raupapa | D |
| Pūhera | Bulk |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Momo Tae | DIN Rail |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Whakaahuatanga | None |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 5A |
| Puku Momo | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Tari Whakaaetanga | CSA, UL |
| Momo Kaihoko | Lever |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Carling Technologies DA2-B0-46-450-121-C.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | DA2-B0-46-450-11C-C | DA2-B0-46-450-12C-C | DA2-B0-46-410-1B1-C | DA2-B0-46-245-1B1-C |
| Kaihanga | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Whakaahuatanga | - | - | - | - |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Puku Momo | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
DA2-B0-46-210-112-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-44-620-131-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-245-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-435-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-615-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-480-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-610-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-440-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-11C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-210-132-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-460-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-410-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.