- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $4.672 | $4.67 |
| 215+ | $1.865 | $400.98 |
| 516+ | $1.802 | $929.83 |
| 989+ | $1.771 | $1,751.52 |
PQS075-S24-S12-S Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau CUI Inc. - PQS075-S24-S12-S, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki CUI Inc. - PQS075-S24-S12-S
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | CUI Inc. |
| Putanga - Whakaputa 4 | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 12V |
| Putanga - Whakamotu | 1.5 kV |
| Momotuhi - Input (Min) | 22.8V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 25.2V |
| Momo | Isolated Module |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Tau Paerewa | 62368-1 |
| Rahi / Rahi | 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm) |
| Raupapa | PQS075-S (0.75W) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Mana (Watts) | 744 mW |
| Paa / Case | 4-SIP Module |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ngā āhuatanga | Adjustable Output |
| He pai | 73% |
| Nama - Whakaputa (Max) | 62mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | - |
| Tari Whakaaetanga | CE |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki CUI Inc. PQS075-S24-S12-S.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PQS075-S24-S15-S | PQS075-S12-S12-S | PQS075-S24-S5-S | PQS075-S24-S3-S |
| Kaihanga | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Putanga - Whakamotu | - | - | - | - |
| Tau Paerewa | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Ngā Āhuatanga Mana | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nama - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Putanga - Whakaputa 4 | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | - | - | - | - |
| He pai | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | - | - | - | - |
| Putanga - Mahi 2 | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Momotuhi - Input (Min) | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.