- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
656P/L Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $2.73 | $2.73 |
656L7683I3T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau CTS-Frequency Controls - 656L7683I3T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki CTS-Frequency Controls - 656L7683I3T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | CTS Corporation |
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Raupapa | 656P/L |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 6-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | LVDS |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.073" (1.85mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 76.8 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 65mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 22mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki CTS-Frequency Controls 656L7683I3T.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 656L7683C3T | 656L7684I3T | 656L7683I2T | 656L7684I2T |
| Kaihanga | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls | CTS-Frequency Controls |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Whakaputa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te Tautanga Mahinga | - | - | - | - |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo | - | - | - | - |
| Rautanga | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Kaitautoko Ake | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - | - | - | - |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a 656L7683I3T PDF Datasheets me CTS-Frequency Controls tuhinga mo 656L7683I3T - CTS-Frequency Controls.
656L7684C3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L7773C3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 77.7600MHZ LVDS SMD
656L74A4I3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
656L7683I2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L7684C2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L7684I2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L74A4I2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
656L74A4C3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
656L7773C2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 77.7600MHZ LVDS SMD
656L74A4C2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
656L7683C2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L7685C3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L74A5C2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
656L7684I3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L7773I2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 77.7600MHZ LVDS SMD
656L74A5C3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 74.1758MHZ LVDS SMD
656L7685C2TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMD
656L7683C3TCTS-Frequency ControlsXTAL OSC XO 76.8000MHZ LVDS SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.