- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
RTA Series Datasheet.pdfRTAP30BCSSD50S Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau C&K - RTAP30BCSSD50S, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki C&K - RTAP30BCSSD50S
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | C&K |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 60 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 60 V |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin |
| Raupapa | RTA |
| Pihanga Whakapae Paepae | - |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Tauranga | - |
| Te maha o nga Porowhita mo te Poraka | - |
| Te maha o nga Peke | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whakauruhia te Index | Continuous |
| Ngā āhuatanga | - |
| Te Whakaaro i muri i te Paepae | 12.60mm |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 150mA (AC/DC) |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | Non-Shorting (BBM) |
| Whakaaetanga Mea | Brass |
| Whakautu Whakamutunga | Silver |
| Waehe ma te Poraka | BCD with Complement |
| Tuhinga o te Maka | 30° |
| Momo Kaihoko | Round (5.9mm Dia) |
| Te roa o te Kaihoko | 50.00mm |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki C&K RTAP30BCSSD50S.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | RTAP30BCSSD25S | RTAP30206SSD50S | RTAP30206B06SD25S | RTAP30112B12SD25S |
| Kaihanga | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Whakaaetanga Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Te roa o te Kaihoko | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Pihanga Whakapae Paepae | - | - | - | - |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tuhinga o te Maka | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Te Whakaaro i muri i te Paepae | - | - | - | - |
| Waehe ma te Poraka | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakauruhia te Index | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te maha o nga Peke | - | - | - | - |
| Te maha o nga Porowhita mo te Poraka | - | - | - | - |
Tangohia a RTAP30BCSSD50S PDF Datasheets me C&K tuhinga mo RTAP30BCSSD50S - C&K.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.