- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MAP30,40,42 Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $282.983 | $282.98 |
| 200+ | $112.913 | $22,582.60 |
| 500+ | $109.14 | $54,570.00 |
| 1000+ | $107.275 | $107,275.00 |
MAP40-3101G Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Bel Power Solutions - MAP40-3101G, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Bel Power Solutions - MAP40-3101G
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Bel Power Solutions |
| Ngaohiko - putanga 6 | - |
| Putanga - Whakaputa 4 | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | -12V |
| Putanga - Mahi 2 | 24V |
| Putanga - Whakaputa 1 | 5V |
| Putanga - Whakamotu | 2.6 kV |
| Momotuhi - Whakauru | 90 ~ 264 VAC |
| Momo | Open Frame |
| Rahi / Rahi | 5.00' L x 3.00' W x 1.25' H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) |
| Raupapa | MAP40 (40W) |
| Mana (Watts) | 40W |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Tau o nga Hua | 3 |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Ko te Uara Utu Mii ana | Yes |
| Ngā āhuatanga | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| He pai | 70% |
| Nāianei - putanga 3 | 300 mA |
| Nāianei - putanga 2 | 1 A |
| Nāianei - putanga 1 | 3 A |
| Tau hua hua | MAP40 |
| Tari Whakaaetanga | CE |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.7001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Bel Power Solutions MAP40-3101G.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAP40-3105G | MAP40-3100G | MAP40-3101 | MAP40-3105 |
| Kaihanga | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions | Bel Power Solutions |
| Putanga - Whakaputa 1 | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngaohiko - putanga 6 | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 4 | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakauru | - | - | - | - |
| Nāianei - putanga 2 | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| He pai | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Nāianei - putanga 1 | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Putanga - Mahi 2 | - | - | - | - |
| Nāianei - putanga 3 | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | - | - | - |
| Putanga - Whakamotu | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ko te Uara Utu Mii ana | - | - | - | - |
Tangohia a MAP40-3101G PDF Datasheets me Bel Power Solutions tuhinga mo MAP40-3101G - Bel Power Solutions.
MAP42-1024GBel Power SolutionsAC/DC CONVERTER 24V 40W
MAP40-1005CBel Power SolutionsAC/DC CONVERTER 5V 40W
MAP42-1012GBel Power SolutionsAC/DC CONVERTER 12V 40WKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.