- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
S558-5999-Q9-F.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $4.451 | $4.45 |
| 320+ | $1.776 | $568.32 |
| 640+ | $1.717 | $1,098.88 |
| 960+ | $1.688 | $1,620.48 |
S558-5999-Q9-F Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Bel Fuse Inc. - S558-5999-Q9-F, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Bel Fuse Inc. - S558-5999-Q9-F
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Bel Fuse, Inc. |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Momo Whakawhiti | LAN 10/100 Base-T |
| Rahi / Rahi | 1.100' L x 0.476' W (27.94mm x 12.09mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 350µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.236' (5.99mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 2 (1 Year) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Bel Fuse Inc. S558-5999-Q9-F.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | S558-5999-T9-F | S558-5999-Q3-F | S558-5999-P3-F | S558-5999-T7-F |
| Kaihanga | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
Tangohia a S558-5999-Q9-F PDF Datasheets me Bel Fuse Inc. tuhinga mo S558-5999-Q9-F - Bel Fuse Inc..
S558-5999-K8BEI Sensors / Sensata Technologies
S558-5999-Q4Bel Fuse, Inc.
S558-5999-U4Bel Power Solutions
S558-5999-T5Bel Fuse, Inc.
S558-5999-P3Bel Power Solutions
S558-5999-T3Bel Power Solutions
S558-5999-L-1-FBel Power Solutions
S558-5999-Q9Bel Power Solutions
S558-5999-K6-FBel Fuse Inc.XFRMR MOD LAN 10/100BT 12P SMD
S558-5999-R8-FBel Fuse, Inc.
S558-5999-T9-FBel Fuse Inc.MODULE XFRMR
S558-5999-U7BEI Sensors / Sensata Technologies
S558-5999-JOBel Fuse, Inc.Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.