- Bran***Lewis
- 2026/05/11
BZT52C30 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Yangjie Technology - BZT52C30, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Yangjie Technology - BZT52C30
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Yangjie Technology |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 30 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 900 mV @ 10 mA |
| Te manawanui | ±6.67% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOD-123 |
| Raupapa | - |
| Mana - Max | 500 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | SOD-123 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 80 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100 nA @ 21 V |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Yangjie Technology BZT52C30.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BZT52C30-7 | BZT52C30-E3-08 | BZT52C30 RHG | BZT52C30-E3-18 |
| Kaihanga | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Taiwan Semiconductor Corporation | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
BZT52C30-13-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-F-79Diodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C30-7-GDiodes IncorporatedDIODE ZENER
BZT52C2V7T-7-FDiodes Incorporated
BZT52C2V7SHE3-TPMicro Commercial CoInterface
BZT52C2V7T-TPMicro Commercial CoDIODE ZENER 2.7V 100MW SOD523
BZT52C30Diotec SemiconductorDIODE ZENER 30V 500MW SOD123FKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.