- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
Multiple Devices 17/Oct/2012.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $150.708 | $150.71 |
| 200+ | $58.322 | $11,664.40 |
| 500+ | $56.273 | $28,136.50 |
| 1000+ | $55.26 | $55,260.00 |
5962-9755701HPA Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Broadcom Limited - 5962-9755701HPA, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Broadcom Limited - 5962-9755701HPA
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Avago Technologies (Broadcom) |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | 4.5 V |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | 5.5 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 600 µV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-DIP |
| Te utu o te huka | - |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Differential |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| I teie nei - Te tuku | 10.7mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 11 mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 570 nA |
| Tau hua hua | 5962-9755701 |
| Momo Kuputuhi | Isolation |
| -3db Whaiwhata | 100 kHz |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Broadcom Limited 5962-9755701HPA.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 5962-9755701HYA | 5962-9755701HPC | 5962-9755701HXA | 5962-9755701EPA |
| Kaihanga | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited | Broadcom Limited |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| -3db Whaiwhata | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Kuputuhi | - | - | - | - |
| I teie nei - Putanga Whakauru | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Te utu o te huka | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | - | - | - | - |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | - | - | - | - |
Tangohia a 5962-9755701HPA PDF Datasheets me Broadcom Limited tuhinga mo 5962-9755701HPA - Broadcom Limited.
5962-9755701HYCBroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SMD
5962-9755701EXABroadcom LimitedHERMETIC OPTOCOUPLER
5962-9755701EPCBroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIP
5962-9755701HYABroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SMD
5962-9755701EPABroadcom LimitedIC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIPKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.