- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
VS Series.pdfPCN ObsenSencence / Eol
VS Series Obs 20/Jul/2011.pdfVS1-C1-03-CE Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Artesyn Embedded Power - VS1-C1-03-CE, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Artesyn Embedded Power - VS1-C1-03-CE
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Artesyn Embedded Power |
| Ngaohiko - putanga 6 | - |
| Ngaohiko - putanga 5 | - |
| Putanga - Whakaputa 4 | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - |
| Putanga - Mahi 2 | - |
| Putanga - Whakaputa 1 | 3.3V |
| Putanga - Whakamotu | 2 kV |
| Momotuhi - Whakauru | 85 ~ 264 VAC |
| Momo | Enclosed |
| Rahi / Rahi | 11.00" L x 5.00" W x 5.00" H (280.0mm x 127.0mm x 127.0mm) |
| Raupapa | VS1 (1500W) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Mana (Watts) | 1500W |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -10°C ~ 50°C (With Derating) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| Ko te Uara Utu Mii ana | No |
| Ngā āhuatanga | Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Universal Input |
| He pai | 82% |
| Nāianei - putanga 1 | 180 A |
| Tari Whakaaetanga | CB, CE, CSA, UL, VDE |
| Nga tono | ITE (Commercial) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.7018 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Artesyn Embedded Power VS1-C1-03-CE.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | VS1-C2-03-491-CE | VS1-C5-00-558-CE | VS1-C3-01-541-CE | VS1-C4-00-CE |
| Kaihanga | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power |
| Nāianei - putanga 1 | - | - | - | - |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Ko te Uara Utu Mii ana | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakauru | - | - | - | - |
| Tari Whakaaetanga | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Putanga - Whakamotu | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| He pai | - | - | - | - |
| Putanga - Mahi 2 | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 3 | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ngaohiko - putanga 5 | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa 4 | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Putanga - Whakaputa 1 | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Ngaohiko - putanga 6 | - | - | - | - |
Tangohia a VS1-C1-03-CE PDF Datasheets me Artesyn Embedded Power tuhinga mo VS1-C1-03-CE - Artesyn Embedded Power.
VS1-B9-B9-10-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-C2-03-491-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5V 1500W
VS1-B9-E25-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 5V 24V 1500W
VS1-B9-B2-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 5V 1500W
VS1-C5-00-575-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 24V 1500W
VS1-C3-00-574-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-C3-01-541-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-B9-00-482-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-C3-01-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-C4-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 15V 1500W
VS1-B9-01-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-C3-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 12V 1500W
VS1-B9-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 48V 1500W
VS1-B8-B8-00-424-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 1500W
VS1-C2-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 5V 1500W
VS1-B9-B9-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 2X48V 1500W
VS1-C0-00-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 2V 1500W
VS1-C5-00-558-CEArtesyn Embedded PowerAC/DC CONVERTER 24V 1500WKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.