- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.067 | $1.07 |
| 10+ | $0.929 | $9.29 |
| 30+ | $0.843 | $25.29 |
| 100+ | $0.675 | $67.50 |
| 500+ | $0.635 | $317.50 |
| 1000+ | $0.618 | $618.00 |
MAX668EUB+T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 3V ~ 28V |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | No |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 10-uMAX/uSOP |
| Raupapa | - |
| Ngā Waehere Serial | - |
| Paa / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Transistor Driver |
| Mahinga Whakaputa | 1 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Whirihoranga Whakaputa | Positive, Isolation Capable |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 100kHz ~ 500kHz |
| Taumahi Mahi (Max) | 90% |
| Ngā Āhuatanga Mana | Enable, Frequency Control |
| Whakamutunga Karaka | Yes |
| Tau hua hua | MAX668 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX668EUB+T.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX668EUB+TG069 | MAX668EUB+TG05 | MAX668EUB+TGA5 | MAX668EUB+TG002 |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ngā Waehere Serial | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taumahi Mahi (Max) | - | - | - | - |
| Topology | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Rautanga - Whakawhiti | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā Āhuatanga Mana | - | - | - | - |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Mahinga Whakaputa | - | - | - | - |
| Whakamutunga Karaka | - | - | - | - |
Tangohia a MAX668EUB+T PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX668EUB+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX668EUB+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TGA5Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG002Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX6681
MAX668EUB+TG11Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6689UP9A+TG05Analog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6688EUB+TKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.