- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNga tuhinga tuhi
Folded-Frequency Calculator.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Part Numbering System.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $10.17 | $10.17 |
| 200+ | $3.94 | $788.00 |
| 500+ | $3.80 | $1,900.00 |
| 1000+ | $3.73 | $3,730.00 |
MAX5874EGK+TD Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX5874EGK+TD, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX5874EGK+TD
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 1.71V ~ 1.89V, 3.135V ~ 3.465V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 1.71V ~ 1.89V, 3.135V ~ 3.465V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 68-QFN (10x10) |
| Wā Tautuhi | 14µs (Typ) |
| Raupapa | - |
| Momo Pukapuka | External, Internal |
| Paa / Case | 68-VFQFN Exposed Pad |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Current - Unbuffered |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | 2 |
| Tuhinga o mua | 14 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±1, ±0.7 |
| Whakaputa rerekē | Yes |
| Atanga Raraunga | Parallel |
| Tau hua hua | MAX5874 |
| Whakaahuatanga | Current Steering |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX5874EGK+TD.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX5874EGK+D | MAX5875EGK+TD | MAX5876EGK+TD | MAX5873EGK+TD |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Te maha o nga Kaitahuri D / A | - | 4 | 4 | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Atanga Raraunga | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakaputa rerekē | - | Yes | No | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Wā Tautuhi | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Pukapuka | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakaahuatanga | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Tuhinga o mua | - | 16 | 8 | 14 |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a MAX5874EGK+TD PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX5874EGK+TD - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX5876EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT EVALUATION FOR MAX5876
MAX5873EVKITAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX5873, MAX5874, MAX58
MAX5872EXEAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX5875EVKITAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX5873, MAX5874, MAX58
MAX5874EVKITAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX5873, MAX5874, MAX58
MAX5872EXE+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX5871EXE+TAnalog Devices Inc./Maxim Integrated16-BIT, 6GSPS INTERPOLATING/MODUKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.