- Bran***Lewis
- 2026/05/11
He Aratohu Tauwāhi
Part Numbering System.pdfRaraunga
MAX4130-34.pdfMAX4134ESD+ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX4134ESD+, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX4134ESD+
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | 2.7 V |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | 6.5 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 350 µV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 14-SOIC |
| Te utu o te huka | 4V/µs |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Rail-to-Rail |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hua Hua Whai Hua | 10 MHz |
| I teie nei - Te tuku | 1mA (x4 Channels) |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 50 mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 50 nA |
| Tau hua hua | MAX4134 |
| Momo Kuputuhi | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX4134ESD+.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX4134ESD+T | MAX4134ESD | MAX4132ESA+T | MAX4133ESD |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| I teie nei - Putanga Whakauru | - | - | - | - |
| Hua Hua Whai Hua | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | - | - | - | - |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te utu o te huka | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Kuputuhi | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a MAX4134ESD+ PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX4134ESD+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX4137EWGAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX4135EWGMaxim
MAX41400ANL+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INST AMP 1 CIRCUIT 9WLP
MAX4137EWG+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX413CUE+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX4141CSDAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX41400ANL+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedLOW-POWER, PRECISION, INSTRUMENTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.