- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga tuhinga tuhi
Design Considerations for Data-Lump Cables.pdf Determining Clock Accuracy Requirements for UART C.pdf FAQs about Interface, RS-232, and RS-485 Circuits.pdfNga korero taiao
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Part Numbering System.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $6.452 | $6.45 |
| 10+ | $5.66 | $56.60 |
| 30+ | $5.177 | $155.31 |
| 100+ | $4.773 | $477.30 |
MAX3222ECWN+T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX3222ECWN+T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX3222ECWN+T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Tuhinga o mua | 3V ~ 5.5V |
| Momo | Transceiver |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 18-SOIC |
| Raupapa | - |
| Kaiwhiwhi Hysteresis | 500 mV |
| Tuhinga | RS232 |
| Paa / Case | 18-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | 2/2 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Porohita | Full |
| Raraunga Raraunga | 1Mbps |
| Tau hua hua | MAX3222 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX3222ECWN+T.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX3222ECWN+ | MAX3222ECUP+T | MAX3222ECUP+TG071 | MAX3222ECTP+T |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo | - | - | - | - |
| Porohita | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Kaiwhiwhi Hysteresis | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
| Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Tangohia a MAX3222ECWN+T PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX3222ECWN+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX3222ECWNMaxim
MAX3222ECUP+Maxim
MAX3222EEAPMaxim
MAX3222ECUPAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX3222ECUP-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX3222EEPNAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX3222EETPMaxim
MAX3222EEAP+Maxim
MAX3222EEA+TAnalog Devices / Maxim IntegratedKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.