- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdf Red Phosphorous Certificate.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Part Numbering System.pdfMAX1880EUG+T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1880EUG+T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Putanga - Whakaputa | 2.7V ~ 13V |
| Momotuhi - Whakauru | 2.7V ~ 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-TSSOP |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C |
| Tau o nga Hua | 4 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tau hua hua | MAX1880 |
| Nga tono | Converter, TFT LCD |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1880EUG+T.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX1880EUG+T | MAX1881EUG+ | MAX1880EUG+ | MAX1886EZK |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Tau hua hua | MAX1880 | MAX1881 | MAX1880 | MAX1886 |
| Tau o nga Hua | 4 | 4 | 4 | - |
| Paa / Case | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | 24-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Putanga - Whakaputa | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | 2.7V ~ 13V | - |
| Tae Mahi | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 24-TSSOP | 24-TSSOP | 24-TSSOP | TSOT-23-5 |
| Nga tono | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | Converter, TFT LCD | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Momotuhi - Whakauru | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | 2.7V ~ 5.5V | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Bulk |
Tangohia a MAX1880EUG+T PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX1880EUG+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1880EUGAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX187EVC16-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION SYSTEM FOR MAX187
MAX187EVKIT-DIPAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX187
MAX187CPAAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZK+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1882EUG+Analog Devices / Maxim Integrated
MAX1880EUG-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1886EZKAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedHIGH-CURRENT VCOM DRIVE BUFFER
MAX187CEPA+Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.