- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
MAX17028GTJ+ Reliability Report.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Part Numbering System.pdfMAX17028GTJ+ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX17028GTJ+, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX17028GTJ+
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Putanga - Whakaputa | 0.013V ~ 1.5V |
| Momotuhi - Whakauru | 2V ~ 26V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-TQFN (5x5) |
| Raupapa | Quick-PWM™ |
| Paa / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tau hua hua | MAX17028 |
| Nga tono | Controller, Intel IMVP-6.5™ GMCH |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX17028GTJ+.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX17028GTJ+T | MAX17028GTJ+TG1D | MAX17028GTJ+G1D | MAX17030GTL+ |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Putanga - Whakaputa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tau o nga Hua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momotuhi - Whakauru | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a MAX17028GTJ+ PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX17028GTJ+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1702EVKITAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT FOR MAX1702
MAX17030EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVALUATION KIT FOR MAX17030
MAX17028GTJ+G1DAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTEGRATED CIRCUIT
MAX17024EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX17024 (SINGLE QUICK-
MAX17023CAUI/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC CTLR DUAL STEP-DOWN TSSOP
MAX17023CAUI/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC CTLR DUAL STEP-DOWN TSSOP
MAX17028GTJ+TG1DAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTEGRATED CIRCUIT
MAX17023EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX17023
MAX17028EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX17028 (1-PHASE QUICK
MAX17023BAUI/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC CTLR DUAL STEP-DOWN TSSOP
MAX17026TBAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX17030GTLKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.