- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga tuhinga tuhi
Saving Energy: Little Things Mean a Lot.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Material Declaration MAX1109CUB+T.pdf Maxim Integrated REACH.pdf Maxim Integrated RoHS Cert.pdfHe Aratohu Tauwāhi
Part Numbering System.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $2.96 | $2.96 |
| 200+ | $1.146 | $229.20 |
| 500+ | $1.105 | $552.50 |
| 1000+ | $1.085 | $1,085.00 |
MAX1109CUB+T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1109CUB+T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX1109CUB+T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Maxim Integrated |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | 5V |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | 5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 10-uMAX/uSOP |
| Raupapa | - |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | 50k |
| Momo Pukapuka | External, Internal |
| Ratonga - S / H: ADC | 1:1 |
| Paa / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Utu | 2 |
| Tuhinga o mua | 8 |
| Te maha o nga Kaituku A / D | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Momo Input | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Ngā āhuatanga | - |
| Atanga Raraunga | SPI |
| Whirihoranga | MUX-S/H-ADC |
| Tau hua hua | MAX1109 |
| Whakaahuatanga | SAR |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX1109CUB+T.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MAX1109CUB+TG07 | MAX1109CUB+G07 | MAX1109EUB+T | MAX1109CUB-T |
| Kaihanga | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Whirihoranga | - | - | - | S/H-ADC |
| Momo Input | - | - | - | Differential |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te maha o nga Kaituku A / D | - | - | - | 2 |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ratonga - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) | - | - | - | 65M |
| Whakaahuatanga | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Atanga Raraunga | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Tuhinga o mua | - | 16 | 8 | 14 |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo Pukapuka | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Tau o nga Utu | - | - | - | 2 |
Tangohia a MAX1109CUB+T PDF Datasheets me Analog Devices Inc./Maxim Integrated tuhinga mo MAX1109CUB+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX1108EUBMaxim
MAX110ACAP+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1109CUB+G07Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC ADC 8BIT LP
MAX1109CUBAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1109CUB-TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedSINGLE-SUPPLY, LOW-POWER, 2-CHAN
MAX1108CUB-TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX1109CUB+TG07Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC ADC 8BIT LP
MAX1109EUB+Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.