- Yuki***aka88
- 2026/05/26
69157-412HLF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Amphenol ICC (FCI) - 69157-412HLF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Amphenol ICC (FCI) - 69157-412HLF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Amphenol Aorora |
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | BERGSTIK® II |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bag |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.410" (10.41mm) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 130°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 12 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.100" (2.54mm) |
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.110" (2.79mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.200" (5.08mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 100.0µin (2.54µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | 69157 |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Amphenol ICC (FCI) 69157-412HLF.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 69157-424HLF | 69157-426HLF | 69157-422HLF | 69157-428HLF |
| Kaihanga | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - | - | - | - |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Kāhua | - | - | - | - |
| Hoahoa Whakapā | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Te whakaheke | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Rauemi Whakanoho | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Whakanoho | - | - | - | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - | - | - | - |
69157-424HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-428HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-418HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-416HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-406HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST-RAIGHT
69157-430HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-432HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-414HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-426HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST-RAIGHT
69157-410HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-402HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-404HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-422HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHT
69157-408HLFAmphenol ICC (FCI)BERGSTIK II .100CC DR ST RAIGHTKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.