- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN ObsenSencence / Eol
Mult Devs 16/Sep/2021.pdfHTML Datasheet
60W Series.pdfRaraunga
60W Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $81.51 | $81.51 |
| 200+ | $32.52 | $6,504.00 |
| 500+ | $31.44 | $15,720.00 |
| 1000+ | $30.90 | $30,900.00 |
3121205905 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau KYOCERA AVX - 3121205905, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki KYOCERA AVX - 3121205905
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | AVX (KYOCERA AVX) |
| Te manawanui | ±10% |
| Kāhua Whakamutunga | Solder Lug |
| Te Tae Tema | - |
| Taper | Linear |
| Rahi - Ara | Round - 2.087" Dia x 1.929" L (53.00mm x 49.00mm) |
| Raupapa | 60 W |
| Te hurihanga | 282° |
| Tuhinga Whakatika | Wirewound |
| Te Pakanga (Ohms) | - |
| Mana (Watts) | 60W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Ngā āhuatanga | - |
| Mahinga Whakauru | M10 x 0.75 |
| Hangaia ki te Whakawhiti | None |
| Momo Whakatika | User Defined |
| Momo Kaihoko | Round |
| Te roa o te Kaihoko | 0.866" (22.00mm) |
| Kaupapa Mahi | 0.236" (6.00mm) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.39.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki KYOCERA AVX 3121205905.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 3121205965 | 3121205903 | 3121205950 | 3121205901 |
| Kaihanga | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Taper | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Momo Whakatika | - | - | - | - |
| Tuhinga Whakatika | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Te roa o te Kaihoko | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Rahi - Ara | - | - | - | - |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Te Pakanga (Ohms) | - | - | - | - |
| Hangaia ki te Whakawhiti | - | - | - | - |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te hurihanga | - | - | - | - |
| Mahinga Whakauru | - | - | - | - |
| Kaupapa Mahi | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
Tangohia a 3121205905 PDF Datasheets me KYOCERA AVX tuhinga mo 3121205905 - KYOCERA AVX.
3121206000KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205912KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121204400KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121204600KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205950KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205903KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205965KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEAR
3121205901KYOCERA AVXPOT 60W WIREWOUND LINEARKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.