- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
C0G(NP0) Dielectric.pdf04023A2R2CAT2A Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau KYOCERA AVX - 04023A2R2CAT2A, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki KYOCERA AVX - 04023A2R2CAT2A
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | AVX (KYOCERA AVX) |
| Putanga - Kua tohua | 25V |
| Te manawanui | ±0.25pF |
| Te matotoru (Max) | 0.022" (0.56mm) |
| Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Raupapa | - |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Te Kāhua Ara | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - |
| Te kaha | 2.2 pF |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki KYOCERA AVX 04023A2R2CAT2A.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 04023A2R2JAT2A | 04023A2R2DAT2A | 04023A2R4CAT2A | 04023A2R5CAT2A |
| Kaihanga | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Te Kāhua Ara | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Te matotoru (Max) | - | - | - | - |
Tangohia a 04023A2R2CAT2A PDF Datasheets me KYOCERA AVX tuhinga mo 04023A2R2CAT2A - KYOCERA AVX.
04023A2R5CAT2AKYOCERA AVXCAP CER SMD
04023A2R2CAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.