- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfRaraunga
MIL1812(R) (M83446/39).pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $2.592 | $2.59 |
MIL1812-121K Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau API Delevan Inc. - MIL1812-121K, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki API Delevan Inc. - MIL1812-121K
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | API Delevan |
| Momo | - |
| Te manawanui | ±10% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.189' L x 0.134' W (4.80mm x 3.40mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | MIL1812 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Iron |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 25 MHz |
| Inangarangi | 120 nH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.134' (3.40mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 600MHz |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 818 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki API Delevan Inc. MIL1812-121K.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MIL1812-101K | MIL1812-151K | MIL1812-181K | MIL1812-120M |
| Kaihanga | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
Tangohia a MIL1812-121K PDF Datasheets me API Delevan Inc. tuhinga mo MIL1812-121K - API Delevan Inc..
MIL1812-105JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
MIL1331-822KAPI Delevan Inc.FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6OHM SMD
MIL1812-182JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 556MA 650MOHM SM
MIL1331-821KAPI Delevan Inc.FIXED IND 820NH 405MA 270MOHM SM
MIL1812-180MAPI Delevan Inc.FIXED IND 18NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-154JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
MIL1812-101KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 818MA 300MOHM SM
MIL1812-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 757MA 350MOHM SM
MIL1812-124JAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
MIL1812-150MAPI Delevan Inc.FIXED IND 15NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-120MAPI Delevan Inc.FIXED IND 12NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1331-823KAPI Delevan Inc.FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
MIL1812-104JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
MIL1812-152JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 578MA 600MOHM SM
MIL1331-682KAPI Delevan Inc.FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2OHM SMD
MIL1812-123JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
MIL1812-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 818MA 300MOHM SM
MIL1331-683KAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.