- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
M1331 Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $10.699 | $10.70 |
M1331-153K Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau API Delevan Inc. - M1331-153K, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki API Delevan Inc. - M1331-153K
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | API Delevan |
| Momo | - |
| Te manawanui | ±10% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | M1331 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 38 @ 2.5MHz |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Iron |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 2.5 MHz |
| Inangarangi | 15 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 30MHz |
| DC Resistance (DCR) | 3.4Ohm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 115 mA |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 115mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki API Delevan Inc. M1331-153K.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | M1331-152K | M1331-154K | M1331-103K | M1331-183K |
| Kaihanga | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
Tangohia a M1331-153K PDF Datasheets me API Delevan Inc. tuhinga mo M1331-153K - API Delevan Inc..
M1331-182KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM
M1331-221KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM
M1331-102KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
M1331-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
M1331-122KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 247MA 730MOHM SM
M1331-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
M1331-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM SM
M1331-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 610MA 120MOHM SM
M1331-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
M1331-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
M1331-222KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
M1331-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
M1331-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 51MA 16.8OHM SMD
M1331-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
M1331-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
M1331-121KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 635MA 110MOHM SM
M1331-224KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
M1331-152KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM SMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.