- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfRaraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.896 | $5.90 |
5500-224J Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau API Delevan Inc. - 5500-224J, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki API Delevan Inc. - 5500-224J
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | API Delevan |
| Momo | - |
| Te manawanui | ±5% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 1.080' L x 0.510' W (27.44mm x 12.96mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 5500 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | 2-SMD |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 130°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 1 kHz |
| Inangarangi | 220 µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.520' (13.21mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 162mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 2.48 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 1.19A |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki API Delevan Inc. 5500-224J.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 5500-225J | 5500-226J | 5500-223J | 5500-224K |
| Kaihanga | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a 5500-224J PDF Datasheets me API Delevan Inc. tuhinga mo 5500-224J - API Delevan Inc..
5500-273KAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD
5500-274JAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 2.1A 226MOHM SMD
5500-223JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-224KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 2.48A 162MOHM SM
5500-225KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76OHM SM
5500-186JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-226JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
5500-185KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-273JAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD
5500-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SM
5500-185JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-184JAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SM
5500-274KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 2.1A 226MOHM SMD
5500-186KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
5500-226KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
5500-225JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76OHM SMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.