- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Hoahoa PCN / Tohu
Multiple Series Marking 10/Aug/2017.pdfRaraunga
5500(R) Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.015 | $5.02 |
5500-125K Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau API Delevan Inc. - 5500-125K, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki API Delevan Inc. - 5500-125K
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | API Delevan |
| Momo | - |
| Te manawanui | ±10% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 5500 |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | 2-SMD |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 130°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 1 kHz |
| Inangarangi | 1.2 mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.520" (13.21mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - |
| DC Resistance (DCR) | 977mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 1.01 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 510mA |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki API Delevan Inc. 5500-125K.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 5500-123K | 5500-154K | 5500-125J | 5500-126K |
| Kaihanga | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
Tangohia a 5500-125K PDF Datasheets me API Delevan Inc. tuhinga mo 5500-125K - API Delevan Inc..
5500-155KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18OHM SM
5500-155JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18OHM SM
5500-107JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
5500-125JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2MH 1.01A 977MOHM SM
5500-156JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15MH 300MA 10.7OHM SMD
5500-154JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-126JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12MH 330MA 9.34OHM SMD
5500-106JAPI Delevan Inc.FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
5500-126KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12MH 330MA 9.34OHM SMD
5500-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 2.96A 113MOHM SM
5500-107KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100MH 110MA 76 OHM SMD
5500-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-153JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-106KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10MH 370MA 7.3 OHM SMD
5500-123JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMD
5500-124JAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 2.96A 113MOHM SM
5500-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 7.43A 18 MOHM SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.