- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
4470(R) Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $2.605 | $2.61 |
4470R-07K Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau API Delevan Inc. - 4470R-07K, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki API Delevan Inc. - 4470R-07K
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | API Delevan |
| Momo | Molded |
| Te manawanui | ±10% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm) |
| Te whakangungu | Unshielded |
| Raupapa | 4470R |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | 100 @ 7.9MHz |
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Kore | Iron |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 7.9 MHz |
| Inangarangi | 3.3 µH |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 72MHz |
| DC Resistance (DCR) | 40mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3.5 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki API Delevan Inc. 4470R-07K.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 4470R-07F | 4470R-07H | 4470R-07J | 4470R-07G |
| Kaihanga | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Momo | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
Tangohia a 4470R-07K PDF Datasheets me API Delevan Inc. tuhinga mo 4470R-07K - API Delevan Inc..
4470R-08KAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08JAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08GAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-07JAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-07GAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06FAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09HAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08HAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-06JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-07FAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06GAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09GAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-06HAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09FAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-07HAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09JAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08FAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM THKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.